גנרטורים ניידים | איי סי טולס - יבואן קובוטה

גנרטורים ניידים

גנרטור נייד קטן שיקגו פנאומטיק

מוצרי Chicago Pneumatic מבוססים על ניסיון של יותר ממאה שנה של עבודה עם לקוחות מתעשיית הבנייה.

 

אנו מבינים מה צריך כדי להיות פרודוקטיבי בעבודה, והדבר בא לידי ביטוי בסדרת CPPG של גנרטורים ניידים מתוצרתנו. כל התכונות הנחוצות לכם נכללו במבנה הגנרטורים. הדגמים תוכננו לספק תפוקה חשמלית יציבה ולהבטיח הפעלה בטוחה וידידותית למשתמש
במשך חיי שירות ארוכים. המשמעות היא שההספק הדרוש לכם יעמוד לרשותכם במקום ובשעה שתזדקקו לו, ויאפשר לכם להתחיל מיד בעבודה ולבצע אותה עד תומה.

 

שינוע קל

התכנון לניידות מאפשר את ניוד הגנרטור ע"י משתמש אחד בלבד, לכל מקום באתר העבודה אשר בו הגנרטור נחוץ. תכנון לשינוע פשוט מקל על הרמת היחידות הקטנות ומשיכת היחידות הגדולות הניצבות על גלגלים, במטרה לפשט את ההובלה והאחסון.

 

חלקים עמידים וחזקים

דגמי הסדרה CPPG , שבנויים לשמור על קיימוּת באתרי הבנייה התובעניים ביותר, כוללים שלדה ראשית חזקה, תוספת חיזוק מסביב לחלקים הרגישים ולוח חשמלי מוגן. גם השקעים מכוסים ומשוקעים, במטרה להגדיל את רמת ההגנה.

 

הגנה על המפעיל וכלי העבודה

מאפייני הבטיחות כוללים הגנה על חוטי חשמל וכבלים, הגנה על מערכת הפליטה ומפסק אוטומטי מגנטי תרמי שמיועד להגן מפני התחשמלות או שריפה.

 

גישה מצוינת לצורכי טיפול

העיצוב הקומפקטי והפתוח הופך את כל החלקים לנגישים לצורכי טיפול. כמו כן, מונה השעות מקל על המעקב אחר מועדי ביצוע התחזוקה המתוכננת.

 

תפוקה חשמלית יציבה

ויסות מתח אוטומטי (AVR) מקנה תפוקה חשמלית אמינה ורציפה. המתח היציב מגן על הגנרטור וכלי העבודה שמופעלים באמצעותו: לא נוצרות תנודות שפוגעות בביצועים.

 

זמן פעולה ארוך יותר

מכל דלק גדול מאפשר למפעילים לעבוד ברציפות זמן רב יותר מבלי להזדקק להפסקה לצורך תדלוק. המכל מחוזק, כדי להגן עליו מפני נזקים שעלולים להוביל לדליפות.

 

מנוע סי.פי. באיכות גבוהה

המנוע החדש של חברת Chicago Pneumatic תוכנן במיוחד עבור הגנרטורים מסדרת CPPG, המונעים באמצעות בנזין, בהתבסס על מחקרים מקיפים וניסויי שדה. המנוע תואם את דרישות ה- CE ועומד בדרישות האיכות המחמירות של CP.

 

אמצעי בקרה ידידותיים למשתמש

לוח הבקרה הפשוט כולל התרעות על מפלס נמוך של שמן המנוע, במטרה להגן על חלקים חיוניים. ההתנעה החשמלית מפשטת את הפעלת היחידה.

 

מפרט טכני סדרת CPPG

פרטי יצירת קשר

קיבוץ חולדה

טלפון : 08-9465446
פקס : 08-9465466
ליצירת קשר לחץ כאן